Hakkımızda

Sürdürülebilir Bir Gelecek Hayal Eden, Türkiye’nin Yerli Firması: Kainat Enerji

Kainat Enerji; Kuyumculuk, Arıcılık ve HES gibi sektörlerde faaliyetlerini sürdüren ve tamamen yerli sermayeyle kurulan Kainat Holding’e aittir. Kainat Enerji, bu çatı altında büyüyen çevreye dost bir kuruluştur. Sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji alanlarında faaliyet göstererek ön plana çıkmaktadır. Yatırımlarını güneş, rüzgar ve Hybrid Energy Station (HES) odaklı olarak yürütmektedir. Kainat Enerji, gelişen teknoloji ve ülkemizin coğrafi konumundan en verimli şekilde faydalanıp enerjiye ulaşmak isteyen herkesi yenilenebilir enerji ile buluşturmaktadır.

Yenilenebilir enerji kaynakları, bugününü olduğu kadar yarınını da önemseyen, gezegenimize dost bir enerji biçimidir. Üstelik üretimi oldukça kolay, işletme maliyeti düşük ve tükenmeyen bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla tüm bu koşullar göz önünde bulundurulduğunda yenilenebilir enerjiye yönelmek ve bu işten kazanç sağlamak oldukça cazip bir teklif halini almaktadır.

Özetle Kainat Enerji, gezegenimize karşı ödevini yerine getirip bünyesindeki farklı şehirlerde bulunan güneş tarlaları, panel ve tribünlerle yenilenebilir enerji üretirken pastadan payını almak isteyen herkesle iş ortağı olmak istemektedir. Siz de birer iş ortağı olmak isterseniz hemen planınızı oluşturabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Çalışma prensibimiz aslında çok basit:
Kainat Enerji olarak, Kainat Holding bünyesindeki güneş tarlaları ve Hibrit Enerji İstasyonları’ndan (HES) ürettiğimiz enerjiyi HES noktalarında satışa sunuyoruz. İş ortağımız olmanız durumunda, sizlere de panel kiralama imkanı veriyoruz. Kiralama yaptığınız güneş paneli mevcut projelerimize entegre edilerek seçeceğiniz plana göre aylık kârınız bakiyenize yükleniyor. Ana yatırım bedeliniz ise seçtiğiniz plan süresi sona erdiğinde otomatik olarak iade ediliyor. Üstelik tüm bu süreç boyunca haklarınız Mapfre Sigorta tarafından güvence altına alınıyor.

Günün sonunda kısa vadede kendiniz, uzun vadede ise geleceğiniz için akıllı yatırımlar yapmış oluyorsunuz.