Kainat Holding CEO’muzun HES Hakkında Mesajı

Kainat Holding CEO’muzun HES Hakkında Mesajı

Kainat Enerji olarak başlıca hedeflerimizden biri 2023 yılına kadar ülkemizin bir uçtan diğer ucuna, tam 81 ilinde HES şubesine ulaşmaktı. Ne mutlu bize ki bu hedefimize günbegün yaklaşıyoruz. Bu vesileyle Selimpaşa ve Tuzla HES şubelerimizin açılışı çok yakında gerçekleşiyor. Aracınız bu şubelerimizde güneş paneli ve rüzgar tribünlerimizden üretilen enerjiyle şarj olurken sizler de istasyonlarımızın bünyesindeki kafelerde çayınızı ve kahvenizi yudumlayabilecek, keyfinize bakabileceksiniz.

Bir güzel haber daha… Mobil uygulamamızı kullanarak önceden randevunuzu alarak dilediğiniz zaman diliminde dilediğiniz şubemize giderek aracınızı şarj edebilecek, hatta dilerseniz ödemenizi de mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Böylelikle dijitalleşen dünyanın nimetlerinden faydalanabileceksiniz. Çünkü Kainat Enerji’de en ufak bir detay bile, sizin faydanız gözetilerek hayata geçiriliyor.

Kainat Enerji, dünyanın gidişatına ve günümüz ihtiyaçlarına kulak veriyor. Ayrıca sizleri çok yakında “Yerinde Şarj İstasyonu” adını verdiğimiz yepyeni oluşumumuzla da tanıştırmak istiyoruz. Bu sistemle birlikte bizzat yerinize gelip aracınızı şarj etmeyi hedefliyoruz. Böylelikle sizin hiç efor sarf etmenize gerek kalmadan hem gününüzü hem de tertemiz enerjimizle yaşadığımız dünyayı güzelleştirmeyi planlıyoruz.

Enerjimizin hızını hiç kesmeden üretmeye devam…

CEO'muz İle Tanış

olcay ateş

Olcay ATEŞ

CEO

Servisimiz İlginizi Çekti Mi ?