CEO’muzun Kainat Enerji Hakkında Mesajı

Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Hevesimiz Tam, Enerjimiz Yüksek!

Kainat Enerji olarak; Kuyumculuk, Arıcılık ve HES gibi sektörlerde faaliyetlerini sürdüren ve yüzde yüz yerli sermayeyle kurulan Kainat Holding bünyesine ait bir şekilde hizmet veriyoruz. Kainat Holding topraklarında yeşeren çevreye dost bir kuruluşuz. Sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji alanlarında gösterdiğimiz faaliyetlerle ön plana çıkıyoruz. Çalışmalarımızı güneş, rüzgar ve Hybrid Energy Station (HES) odaklı olarak yürütüyoruz. Gelişen teknoloji ve ülkemizin olanakları bol coğrafi konumundan en verimli şekilde faydalanıp, enerjiye ulaşmak isteyen herkesi yenilenebilir enerji ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Yenilenebilir enerji kaynakları, bugününü olduğu kadar yarınını da önemseyen, gezegenimize dost bir enerji biçimidir. Bizim de başlıca tercih sebebimiz budur. Üstelik üretimi oldukça kolay, işletme maliyeti düşük ve tükenmeyen bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla tüm bu koşullar göz önünde bulundurulduğunda yenilenebilir enerjiye yönelmek ve bu işten kazanç sağlamak herkes için oldukça cazip bir teklif halini almaktadır. Bizler de bu noktada devreye giriyor, müşterilerimizin yenilebilir enerji kaynaklarından kazanç sağlamasına önayak oluyoruz.

Kainat Enerji olarak, gezegenimize karşı ödevini yerine getirip bünyesindeki farklı şehirlerde bulunan güneş tarlaları, panel ve tribünlerle yenilenebilir enerji üretirken pastadan payını almak isteyen herkesle iş ortağı olmaya sıcak bakıyoruz. Siz de birer iş ortağı olmak isterseniz hemen planınızı oluşturabilir ve bizimle birlikte kazanmaya başlayabilirsiniz. Çalışma prensibimiz ise bir çark gibi işliyor. Kainat Enerji olarak, Kainat Holding bünyesindeki güneş tarlaları ve Hibrit Enerji İstasyonları’ndan (HES) ürettiğimiz enerjiyi HES noktalarında satışa sunuyoruz. İş ortağımız olmanız durumunda, sizlere de panel kiralama imkanı veriyoruz. Kiralama yaptığınız güneş paneli mevcut projelerimize entegre edilerek seçeceğiniz plana göre aylık kârınız bakiyenize yükleniyor. Ana plan bedeliniz ise seçtiğiniz plan süresi sona erdiğinde otomatik olarak iade ediliyor. Üstelik tüm bu süreç boyunca haklarınız Mapfre Sigorta tarafından güvence altına alınıyor.

Tüm bu sistem yeni gibi görünse de aslında biz bu çarkı tam üç yıldır belirli müşterilerimizle birlikte kusursuz bir şekilde işletiyoruz. Temmuz 2022 itibariyle ise bir panel için 7500 TL gibi makul bir ücret belirleyerek bu fırsat dolu yolculuğa herkesi davet ediyor, dileyenlerin bu işten kazanç sağlamasını istiyoruz. Dünyamız için temiz bir enerji üreterek geleceğimize katkı sağlama bilinciyle hareket etmeye devam ediyoruz.

CEO'muz İle Tanış

olcay ateş

Olcay ATEŞ

CEO

Servisimiz İlginizi Çekti Mi ?